- TP-Link

Най-бързото USB 3.0 и Gigabit решение, осигуряват висока скорост на трансфер
Plug and Play
Съвместимост с Nintendo Switch, Windows 10/8.1 и Linux OS
Сгъваем дизайн за лесно пренасяне
Съвместима с Nintendo Switch
Интерфейс(вход): 1 x USB3.0
Интерфейс(изход): 1 x RJ45 -10/100/1000Mbps
Чипсет: AX88179
Най-бързото USB 3.0 и Gigabit решение, осигуряват висока скорост на трансфер
Plug and Play
Съвместимост с Nintendo Switch, Windows 10/8.1 и Linux OS
Сгъваем дизайн за лесно пренасяне
Съвместима с Nintendo Switch
Интерфейс(вход): 1 x USB3.0
Интерфейс(изход): 1 x RJ45 -10/100/1000Mbps
Чипсет: AX88179
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Интерфейс | USB 2.0 |
| Портове | RJ-45 |
| Скорост на трансфер (MB/s) | 1000 MB/s |
| Размери | 71 x 26 x 16,2 mm |
| Други | Чипсет AX88179 |
| Тегло | 0.80кг |
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Интерфейс | USB |
| Тип връзка | Кабелна |
| Максимална скорост | 1 Gbps |
| Брой портове (count) | 1 |
| Тип порт | RJ-45 |
| Wi-Fi стандарт | Не |
| Bluetooth | Не |
| Нисък профил | Не |
| PoE поддръжка | Не |
| Wake-on-LAN | Да |
| Тегло | 0.80кг |
Мрежов адаптер TP-Link UE306, USB 3.0 към Gigabit Ethernet
Подобрете свързаността си с компактния USB 3.0 мрежов адаптер TP-Link UE306. Той добавя надежден RJ-45 порт с поддръжка на 10/100/1000 Mbps към вашия лаптоп или настолен компютър, осигурявайки бърза и стабилна жична връзка за стрийминг, игри и трансфер на големи файлове.
Ключови Предимства
- Gigabit скорости — Автоматично договаряне на 10/100/1000 Mbps за високоскоростна жична мрежа.
- USB 3.0 и съвместимост с USB 2.0 — Работи с USB 3.0 за максимална производителност и е обратно съвместим с USB 2.0.
- Plug-and-Play — Не изисква инсталиране на драйвери в повечето операционни системи.
- Компактен дизайн — Ултрапреносим форм-фактор, лесно се побира в чантата за лаптоп.
Технически Спецификации
| Спецификация | Стойност |
|---|---|
| Интерфейс | USB 3.0 |
| Тип връзка | Кабелна |
| Максимална скорост | 1 Gbps |
| Брой портове | 1 |
| Тип порт | RJ-45 |
| Wake-on-LAN | Да |
| Стандарти | IEEE 802.3, 802.3u, 802.3ab |
| Операционни системи | Windows, macOS, Linux |
Какво има в кутията
- TP-Link UE306 USB 3.0 към Gigabit Ethernet адаптер
- Кратко ръководство за инсталиране
Запишете се за нашият Бюлетин
Запиши се за нашия онлайн бюлетин и научи първи за промоционални и нови продукти.








